"Są takie chwile, są takie dni...
Są takie chwile gdy rzeczywistość przytłacza tak, że czujesz niemalże ciężar na karku.
Są takie chwile, gdy wydaje się, że zrobiłes wszystko, a okazuje się, że nie zrobiłeś nic.
Są takie chwile gdy chce się krzyczeć, krzyczeć i krzyczeć, a jednocześnie zamknąć się w czterech ścianach i nie otwierać ust, nawet dla nabrania oddechu.
Są takie chwile gdy coś rozdziera od środka, nie dając ustać w miejscu, choć wewnątrz czujesz już znurzenie, od ciągłego poruszenia.
chcesz odpocząć... I nie ustawać.
Chcesz ruszyć w drogę... I zostać w miejscu.
Chcesz śmiać się szyderczym smiechem... I plakać gorzkimi łzami.
Chcesz coś zrobić... I nie robić już nic.
Bo po prostu nie wiesz co robić.
W takich chwilach chcę odpłynąć. Świat, umyka mi spod stóp i wiem, że nie umiem tego powstrzymać. chciałabym się czegoś złapać, a moja dłoń trafia w próżnię...
Właśnie wtedy odpływam... I już nie liczy się to, że w tym swiecie mam coś do zrobienia. Bo nie mogę zrobić na razie nic. Odpływam. Wśród krwawych łez, wśród miliona smutków... Po drodze gubiąc wszystko. Odpływam, by w nowym świecie odrodzić się na nowo.
Czy to coś daje? Nie wiem. Czy coś zmienia? Pewnie nie. Ale wiem, że i tak nie moglabym zostać dłużej w zwykłym, szarym świecie, bo w takich chwilach brakuje dla mnie miejca. Muszę odplynąć, by wytrzymać. I odpływam... Jakkolwiek to brzmi, nie jest niczym niezwykłym. Odejście w świat mmarzeń i iluzji, w których nie musisz niczego udawać. Świat, w którym wszystko jest takie jakie powinno być. Nawet problemy. Może nie powinnam odpływać... Powrót jest bolesny. Czasem nie potrafię zrozumieć tego świata. Jest nie taki jak powinien być. Gonimy za zbyt wieloma celami, nie do osiągnięcia. Może nie powinnam odpływać, by to zrozumieć? Ale nie potrafię inaczej. Nie w takich chwilach...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.05.2005 :: 13:56 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

:-D


28.05.2005 :: 13:55 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

8O


8-O
28.05.2005 :: 13:54 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

:-D
28.05.2005 :: 13:54 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

ruda

STARCILAS CNOTE, BO CO? BO SAMA TEGO CHCIALAŚ !!!!!!!!!!!!!





28.05.2005 :: 13:53 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

ruda

http://www.ciotke-w-kiblu-zapchali.mylog.pl/
25.05.2005 :: 18:42 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

ruda

teraz ty mnie dobij i wejdz na mojego bloga
24.05.2005 :: 16:50 :: chello084010135161.chello.pl

czarna

mimo wszystko...czasem dobrze by było odplynąc... i wiecej nie wrocic. Ja tego własnie chce...
22.05.2005 :: 23:23 :: 80.54.200.2

ailene

Drogi Sandro, celem komentarzy jest wypowiedzenie sie na temat notki, a nie tak jak w Twoim przypadku narzucanie włascicielce bloga tego o czym ma pisac.
O czym wlasciwie jest ten blog...? O uczuciach i przemysleniach Outsiderki, ktore nie musza byc ani kolorowe, ani przejrzyste. Bo chyba jedna z idei bloga jest mozliwosc napisania tego wszystkiego co zaprzata mysli, w sposob, ktory przynosi ulge... a moze sie myle?
Notki o niczym? Ja zawsze odkrywam w nich jakas ciekawa mysl, ktora potrafi sklonic do refleksji, i to wlasnie stanowi najwieksza wartosc tych notek.
Jesli zas chodzi o krytyke, to pamietaj, ze kazda jedna zawsze pociaga za soba nastepna. pozdro
22.05.2005 :: 19:17 :: cmd179.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

zobaczylas 3 notki i oceniasz . moze lepiej najpierw wejdz do archiwum shadowkitty.talk.pl a moze hej hop do przodu zacznij sobie zyczyc o czym maja byc notki a najpierwsza rzecza jaka powinnas zrobic jest podanie adresu swojego bloga o ile go masz oczywiscie moze my tez pooceniamy?
21.05.2005 :: 23:30 :: coi11.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sandra

Drogi ailene a jeśli można spytać to po co są komentarze....czy sądzisz, że wszystkie negatywne trzeba krytykowac?.....Chodzi mi tylko o to, że mało w tym blogu koloru, jakiegoś przekazu i chociaż pisze ją jakaś mądra, ciekawa osoba to czytam te notki i stwierdzam, że właściwie są o niczym, niby piszesz o ważnych rzeczach ale wszystkie wydają się podobne, już trudno zrozumieć o co w nich chodzi więc tak naprawdę to o czym jest ten blog?
20.05.2005 :: 17:14 :: nat-tor.aster.pl

Ania

wow! widze ze sama zrobilas szablon :D congratulations!!!!!!!! :)
17.05.2005 :: 01:29 :: k114.karolinka.ds.polsl.gliwice.pl

Vilgefortz

Sa takie chwile ze chcesz strzelic sobie w glowe ale wiesz ze to zadne rozwiazanie tylko slabi ludzie sie poddaja.Sa takie chwile ze myslisz po co ja tu jestem,ale towtedy okazuje sie po co jestes naprawde.Sa takiechwile dla ktorych chce sie zyc i wlasnie one sa sensem ludzkiego istnienia.
Dlaczego nie odwiedzisz mojego bloga????
http://palien.blox.pl
16.05.2005 :: 20:54 :: chello062179023048.chello.pl

Fretka

Cholera...miało być - a kto ten światrozumie ?
16.05.2005 :: 20:53 :: chello062179023048.chello.pl

A kto ten świa
15.05.2005 :: 22:32 :: talk.pl

ailene

Sandra co ty sobie koncert zyczen urzadzasz? Notki na tym blogu to indywidualna sparawa Outsiderki i jak cos Ci sie nie podoba to zawsze mozesz kilkną Wsztecz w lewym gornym rogu. Durne uwagi o oczym powinno sie pisac a o czym nie zostaw sobie dla siebie.
PS: Outsiderko cenie Cie za indywidualność, a nie pisanie pod publikę.
15.05.2005 :: 20:00 :: cna147.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

doroslos?abstrakcyjne slowo...tak roznie wyglada, a mi kojarzy sie tylko z praca, pieniadzem, sztywniactwem, odpowiedzialnoesis...sprzeczne uczucia...jestem ich pelna, ale to i tak lepsze niz bycie nijakim...bez uczuc
15.05.2005 :: 18:36 :: dmj113.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

sa takie chwile... sa sprzeczne emocje, sprzeczne uczucia, sprzeczna rzeczywistosc...i gdies na srodku My, oderwani od matczynej sukienki nie mogacy sie ruszyc...placz tu nic nie zmieni...mowia, ze doroslismy by samodzielnie zyc...
15.05.2005 :: 17:28 :: cnx253.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

no to po co tu wchodzisz? Jej blog,Jej zycie, Jej zachcianki, tutaj moze byc egoistka, pisac cojej sie zywnie podoba a jesli cos n9ie tak to po co wlasciwie zostawiasz malo inteligentny komentarz?
PS nie bierz w cudzyslow bo komentarze ucina
15.05.2005 :: 17:25 :: prosie14-1.aster.pl

Vampiria

Sandra kochanie am pytanie takie tycie. Czemu nie podaals adresu swojego bloga( wiem zerzarlo ci pol komenta). Znam osobiscie Outsiderke i musze ci powiedziec ze to naprawde ciekawa osoba ktora mimo dojrzalych mysli potrafi sie bawic!!!!!!!!!! A tow w zyciu jest abrdzo cenne bo wybacz ale malo cos ostatnio ludzi z jako takim spojrzeniem na twarz. W zyciu sa rozne chwile raz gorsze raz lepsze tylko ze zazwyczaj tak jest ze te gorsze sa dla nas dluzsze a przyjanmiej takimi anm si wydaja i to nimi chcemy sie podzielic ze swiatam dzieki temu czujac ze moze ktos nas zrozumie. Nie zawsze wszystko kazdemu latwo przychodzi powiedziec. Wierz mi dziewcze drogie ze przez tego bloga nie raz mialam dola bo dowiedaywlam sie czegos czego pewnie by mi autorka nie powiedizla( do tej pora czasami mi smutno ze mi do konca nie ufa ale to jej sprawa i nie chce na ten temat zadnych komentarz) wiec leochanie moze to i lepiej ze jest. Lepsze blogi o zyciu niz o niczym i nie obraz sie przypadkiem bo ja w zadnym wypadku nei pluje teraz zolcia tylko po prostu jakos mi nie podpasowalas. Zycie milego zycia, o ktorym moza dlugo mowic tak dlugo ak ono trwa!!!!!
15.05.2005 :: 16:12 :: cnk148.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sandra

Czy mozesz czasem napisac cos innego??ja rozumiem, ze chcesz pisac o wartosciach, o tym jak trzeba przezyc zycie ale do cholery ile mozna!!Masz fajnego bloga ale niestety nie jestes juz orginalny...Czy kiedykolwiek masz zamiar napisac cos w stylu:
15.05.2005 :: 14:59 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Z autopsji wiem, że sprawa marzeń jest o tyle drazliwa, że pozwalają na chwilę ukojenia, ale z drugiej strony powrót do szarej rzeczywistości jest wtedy jeszcze bardziej bolesny...
14.05.2005 :: 17:39 :: talk.pl

ailene

Marzenia czasem to jedyne lekarstwo, bo daja nadzieje... moze warto odplynac w nie, by nabrac sil... Pozdrowiania
13.05.2005 :: 20:37 :: ntwklan-62-233-239-129.devs.futuro.pl

Eoin

...
13.05.2005 :: 20:36 :: ntwklan-62-233-239-129.devs.futuro.pl

Eoin

CHOLERA ZROB COS Z TYM ***** BLOGIEM!!!!!!!!

...
13.05.2005 :: 20:34 :: ntwklan-62-233-239-129.devs.futuro.pl

Eoin


13.05.2005 :: 20:33 :: ntwklan-62-233-239-129.devs.futuro.pl

Eoin

O odplywaniu w inny swiat to ja moze nic nie bede mowic.Sa takie momenty ze juz sama nie wiem co robic. Wtedy... wlasnie co ja wtedy robie?Nie wiem, roznie. Czasem robie cokolwiek byleby nie stac w miejscu. Czasami udaje ze zapomnialam o wszystkim, ze co zlego to nie ja... Zle robie wiem. Ale czy da sie robic dobrze, gdy
13.05.2005 :: 20:31 :: prosie10-1.aster.pl

Vampiria

No moze i tak ale ne do konca sie zgadzam. Tez jestem pesymistka ale moj pesymizm jest troche inny i ma troche inne podloze. Moze jestem dziwa ale ja zadko marze o tym ze jestem kims innym a przynamniej w tym swiecie. Juz dawno pozucilam andzieje ze cos w nim zmienie chyba ze siebie. Siebie zawsze mozna zmienic i w ostatnimi czasy dostrzeglam ze zmienieanie sie wbrew sobie lub robia sobie zle jest strasznie oblodne choc chce sie zby wygladalo niezwykle szlachetnie. Kiedys chcialam zeby czas plynal jak najszybciej zeby dzien mijal tak szybko jak tylko jest to mozliwe. teraz boje sie czasu tego ze strace to co njapiekniejsze tego ze to odejdzie bezpowrotnie. zastanawia mnie jedno twoje stwierdzenie
Talk.pl :: Wróć