>>>Woooooooooooooow. Oczka zrobiły mi się jak spodki! Rany, ile komentów! Należałoby podziękować, ale u mnie z dziękowaniem jest raczej cienko, więc po prostu odpowiem. Piszecie, że bycie metalem to nic dziwnego. To fajnie, że tak uważacie, ja też się czuję w tym stylu jak rybka w kieliszku wódki (hehe ;) ), ale chyba po prostu żyjemy na trochę innym terenie. W naszym gimnazjum latexy i sk8ci za metalami wołają "metal-złom"Metallic'a dla rolnika" itp. aha! ostatnio doszło "brudasy".Babciulki w autobusach też nie pozostają w tyle: "sataniści! Takich jak wy to powinni wieszać!". Na szczęście sa jeszcze metale, którzy i tak się trzymają i z nimi można pogadać. Ale nie rozumiem, o co ma do nas reszta pretensje. Ja tam stanistką nie jestem, tylko normalnym człowiekiem. To znaczy...Ja konkretnie to nie, ale metale ogółem owszem! A propos galnów, bo tego się najbardziej uczepiliście. Fakt sporo osób nosi, ale... raczej trapery, glany raczej żadko widuję u niemetali ;),ale może i mam coś ze wzrokiem, bardzo możliwe. W każdym razie ja moje glany kocham!



>>>Postram się, żeby dalsze notki były bardziej jajcarskie, to będziecie chociaż mieli się z czego pobrechtać. Tylko prośba! Wpadnijcie jeszcze czasem i dajcie znać, że ktoś jeszcze rzuci czasem okiem na te moje głupotki. Aha! No tak jeszcze jedno. W sumie na tym blogu nie miałobyć użalanie się, może tak wyszło. Ja wiem, że ze mną jest coś "nie teges", ale ja to w zupełności rozumiem i wiem, że mi się należy. I czasem się nawet z tego śmieję! Na prawdę nie chodziło o uzalanie się nad sobą, tylko taka już jestem, że zawszę chlapnę coś, co miało zabrzmieć zupełnie inaczej. Dobra koczę już i tak pewnie nikomu się tego nie będzie chciało czytać.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.09.2005 :: 18:47 :: bac222.neoplus.adsl.tpnet.pl

fotoblogerka

Siemka!Weź udział w moim konkursie na najblogasa http://fotkifotoblogerki.blog.onet.pl zapsisy do 22 września!
02.03.2005 :: 22:20 :: 213.76.128.234

ea

znam (i lubie) tylko dwie pierwsze.
Armia wchodzi troche w punk, trudna jest do sluchania, owszem
02.03.2005 :: 15:15 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

Nio, Armia sie akurat malo interesuje, wole Nirvanke, Metallice, Evanescence, Nightwish, The Offspring...
02.03.2005 :: 08:54 :: 213.76.128.234

ea

pardon, poprzedni wpis nie miał być anonimem, anonimy są niehonorowe
02.03.2005 :: 08:53 :: 213.76.128.234

Kto ją śpiewa w Śródziemiu i Za Morzem, nie musisz mi tłumaczyć. W realu taką piosenkę ma Armia, byłam ciekawa, czy znasz.
28.02.2005 :: 18:45 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

koffam władcę pierścieni....
28.02.2005 :: 18:44 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

To piesń elfów wysokiego rodu. W książce śpiewali ją domownicy Elronda i elfy podróżujące do szarej przystani, aby odpłynąć za morze, jeśli dobrze pamiętam to chyba przewinęła się też w Lothlorien. Elbereth i Giltoniel to dwie największe królowe elfów, ich imiona noszą najjaśniejsze gwiazdy...
27.02.2005 :: 22:40 :: 213.76.128.234

ea

o Elbereth! o Giltoniel!
Poza tym że z Tolkiena, to kto to śpiewa?
Talk.pl :: Wróć